Kotle

Pořídíte-li si plynový kondenzační kotel, aktivně tím přispějete k ochraně ovzduší a životního prostředí díky jeho efektivitě a bezkonkurenční účinnosti až 98 % při přeměně zemního plynu na teplo.

Naše plynové kondenzační kotle myslí na budoucnost. Díky regulaci spalování Lambda Pro Control se naše plynové kondenzační kotle automaticky nastaví na různé druhy plynu, včetně těch s příměsí bioplynu. Tím s přehledem splňujeme mnohokrát formulované požadavkyna topné technologie, které šetří zdroje.

Pro volbu plynového vytápění mluví i argument, že není potřeba mít dostatečnou zásobu paliva.

Využijte pro své vytápění i bezplatnou energii ze slunce! Všechny plynové kotle s ohřevem vody jsou navrženy pro kombinaci se solárními panely firmy Viessmann. Systémová technika Viessmann zaručuje optimální souhru všech komponentů až po komfortní regulaci, která nenechá nesplněné žádné přání.

Plynové kotle od firmy Viessmann se vyznačují mimořádně kompaktní konstrukcí a svým maximálně účinným provozem díky kondenzační technice. Ne bez důvodu je plynový kotel nejčastěji instalovaným topným systémem.

Majitelé rodinných domů, dvojdomků a malých bytových domů využívají výhod velmi rozmanitého programu, který poskytuje firma Viessmann v oblasti obytných budov. Nezávisle na tom, zda se rozhodují pro kompaktní plynový kondenzační kotel nebo stacionární plynový kotel se solárním výměníkem tepla: s jmenovitými tepelnými výkony do 80 % se dá potřeba vytápění a tepla kdykoli účinně a spolehlivě pokrýt pomocí plynových kotlů Viessmann.

 

Kontaktovat >>